Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skytec hd 110ir

Zdravím
Máte prosím někdo tento satel. přijímač?
Jsem čerstvým majitelem-přečetl jsem si o něm mnoho stránek-ale co se týče různých vylepšení -addonů..atd...
nejsem z toho vůbes chytrý.Jaká vylepšení používáte konkrétně vy na tento přístroj?
Děkuji všem za radu a pomoc novopečenému majiteli.

Tvoj prímač je počítač s operačným systémom a ako doplnoky, periférie, máš tam satelitný tuner, riadenie LNB, čítačku dekodovacej karty.

Internet je formát pre PC, rozumne sa tam pohybovať bez klávesnice, myšky, je príšernosť. Weby TV nesedia.

Osobne, možnosť prehliadať internet na TV, teda aj videa z internetu, považujem za zbytočnú záležitosť. Nechcem internet na televizore.

Ak máš iný názor, OK.