Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sehnat trezor s vnější vyškou max. 15 cm?

Dobrý večer,

rád bych si z Internetu objednal trezor na dokumenty, které budou zabírat prostor řekněme 26×33 cm.

Výška by mi úplně stačila 5 cm, ovšem takové trezory se asi sériově nevyrábějí, proto bych se spokojil s vnější výškou do 15 cm. Zatím jsem našel jeden model s výškou 20 cm, ale věřím, že existují i nižší. Otázkou je kde?

Díky za pomoc.

Asi to neumím vyjádřit. Zkusím to jinak: trezor je ta velká, těžká věc pro bezpečné uložení. Potom existují menší a lehčí věci, pro méně bezpečné uložení a těm se říká třeba schránka na dokumenty, bezpečnostní schránka, skříň na zbraně, atd. I ty mají jistou odolnost, ale nejsou trezor.