Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení relativního tlaku

Dobrý den, mám doma meteostanici Hyundai wsc 1908. Potřeboval bych tam nastavit relativní tlak. Dočetl jsem se, že musím znát nadmořskou výšku a dále nevím. Ani tu nadmořskou výšku se mi nepodařilo dohledat. Zkuste poradit jak na to. Děkuji

Hele zkus mapový server - přidávám adresu, která sice vypadá neuvěřitelně, ale je plně funkční.

http://mapy.crr.cz/tms/crr_a/default/index.php?rel oad=1&%23c=353602552C5519376&z=1&l=ajax_default&p= #c=3536025%252C5519376&z=1&l=ajax_default&p=&hs=1&
...a obrázek jak to funguje : klikni na václavák dolní část můstek (cca 182 m/n m) a horní část "u koně" (cca 212 m/ n m)
Přeju hezký den. fz