Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Indukční vařič

Zdravím, chci si pořídit indukční vařič s dotykovým ovládáním ale, bude vařič fungovat když překreju velkým hrncem i dotykové ovládání?

Optické čidlo to asi nebude, indukční deska mně jede i ve tmě :-)
Každopádně když položím na ovládací prvky cokoliv, i list papíru, tak deska začne po pár vteřinách pípat, i když je vyplá.
Jinak ovládací prvky reagují už když je prst několik milimetrů nad nimi.