Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plynová replika zbraně Desert Eagel

Zdravím Vás,

Chtěl bych se Vás zeptat jestli už někdo z Vás neslyšel o replice zbraně desert eagel. Jde mi o to, že nemám zájem mít zbrojní průkaz ale zbraně jako takové se mi líbí. A proto už pár kousků doma mám. ( jedná se o poplašné nebo plynové zbraně) Ale pořád mi doma chybí můj vysnění kousek Desert Eagel. Proto se touto cestu chci zeptat, jestli třeba tu na poradně není nějaký sběratel zbraní který by mi mohl poradit. Kde bych danou repliku mohl sehnat. Díky

loading...

Vřele doporučuji nosit repliku zbraně a pokud možno k nerozeznání. Když takový "replikátor" trefí na oficiálního "nosiče" a ten mu v obavě o své zdraví nadělá do těla dírky oprávněně nečekaje na na rozborku zbraně replikátora, aby se přesvědčil o nepravosti jeho zbraně, pochopí (pokud to stihne) že je .......:-D
[http://img849.imageshack.us/img849/8310/dolar4.jpg  ]

Vím že jako sběrač literaturu máš, ale pre každý prípad