Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blinkry při centrálu - lze dodatečně udělat?

Dobrý den, mám vůz Škoda Favorit s centrálním zamykáním, již to není originál, ale nějaká náhražka z rakso.cz za zhruba 800,-. Bohužel jsem koupil centrál bez upozornění na odemčení a zamčení varovnýmy světly. Zajímalo by mě, zda-li to lze nějak dodělat? Díky

Pokud to máte na klíč, pak nechápu proč chcete varovná světla přes blinkry. To se dává v souvislosti s dálkovým ovládáním. Při zamykání klíčkem vidíte jak se zasunují západky a samozřejmě to jde udělat.