Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Meteostanice PRO z Kauflandu

Dobry vecer. Mate nekdo doma meteostanici PRO v sedem provedeni? Otazka zni jestli zkratka mesta PRG znamena opravdu udaje z Prahy. Stanice ma i bezdratove venkovni cidlo,bohuzel ma slaby signal:-(. Jak to vlastne funguje? Prijima stanice informace radiem z Prahy nebo veskere udaje jak z Prahy a pocasi na aktualnim miste prechazi primo do venkovnoho cidla a pak posleze do meteostanice? Myslim to tak ze samotna stanice odebira signal z centraly a jakym zpusobem? Myslim si ze venkovni cidlo jen ukazuje teplotu a vlhkost tam kde je instalovane.

Prosím pekne k čemu ta meteostanice jako má být ?

Mám nástenný barometr léta, nástenný teplomer, venkovní teplomer 2 ks, teplomer v pivnici, jsou tam plodiny na konzum a čerpadlo, teplomer v mrazničce, teplomer na kotlu. Potrebuji znát ješte nejaké další teploty nebo jiné údaje prostredí ???

Já myslím že né, nechci znát žádne jiné další teploty .... ani jiné údaje.
Jak venku je, tak tam je, jiné prostredí k výberu není .....