Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyrovnání podlahy

Dobrý den,

potřeboval bych poradit s vyrovnáním podlahy ve starším bytě. Na podlaze jsou parkety (15cm škváry, deska, parkety). Potřeboval jsem o 3m posunout příčku. Po odstranění příčky se ukázalo, že je jedna část podlahy jakoby ze šikma, na jedné straně o 2cm výš a na druhé o 2 cm níž (viz přiložené foto). Nová příčka je ze sádrokartonu a je přišroubovaná k parketám. Chtěl jsem ze zeptat čím by bylo nejlepší podlahu vyrovnat před pokládkou PVC nebo vinylové podlahy. Děkuji

Opravdu nejlepší by bylo parkety opatrně rozebrat, rozebrat desky, srovnat škváru do roviny, vrátit desky a parkety, vybrousit, naolejovat. Když ne parkety, nahradit je 0SB deskami a parkety prodat. Vyrovnání škváry je ale skutečně nejlepší a trvalé.