Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HD vysílání v DVB-T

Dobrý den,

mohl by mi někdo prosím poradit. Lze v Plzni na HD televizi, která podporuje i mpeg4 (Samsung LE32B650T2W). Naladit HD vysílání se zvukem i obrazem? Mně jde jen zvuk.

Díky předem za odpovědi

S pozdravem
Handris

Presne tak, byl jsem z toho ponekud rozladen a zklaman. Tata ma o rok starsi Vieru a jemu to slapalo automaticky ( nebo uz to nekdy v minulosti s predstihem zaskrtnul ) ja se trapil a nadaval, kde ze nastala chyba
Na druhou stranu funguje skvele automaticke upozorneni na nove nalezeny kanal. Asi u vsech novych tv, ale me se to libi .

Ale tchan ma Samsung UE32ES5500 a tam se naladilo HD automaticky .