Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou otevřít dveře od myčky nádobí

Prosím poraďte, myčka klasicky dojela mycí program, ale nejdou otevřít dvířka.... Zkoušeli jsme snad všechno! Nekolikrát spustit, vyspnout ze zás., nic nefunguje :-( Jedná se vestavěnou myčku, takže nevíme jak do ní, aby jsme jí nemuseli násilím zničit. Přerem děkuji za rady.... P.

Ta myčka má jištění dvířek elektronicky?
Nezasekla se jen deska na dveřích myčky? ( nejsou nějak vychýlené, mezery mezi ostatními dvířky jsou stejné? )

Mohlo se stát, že se prostě jen rozsypal zámek myčky, prdla v něm nějaká pružina.
Nejde myčka nějakým stylem vytáhnout z linky?Hrubá síla aplikovaná na dvířka myčky nepomáhá? ( poslední řešení) :-D8-)