Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem plovoucí podlaha na wc

Dobrý den. chci položit plovoucí podlahu na wc a nevím jestli to nebude vadit to kvůli vlhkosti. bude tam jen umyvadlo a wc je plovoucí podlaha řešení nebo raději tam dát lino? Pro upřesnění je to v patře a podlaha je z OSb desek tak tam nechci dávat dlaždice. Děkuji za ponoc. Futera

Plovoučka na hajzlíku je blbost (podobně jako koberec). Znám tři lidi, kteří si to nenechali vymluvit a do půl roku to předělávali... Na WC je ideální dlažba, nebo lino - prostě to co se dá snadno umýt, případně vydesinfikovat ;-) Na OSB lze dlažbu položit taky.