Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení dual TV

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak zapojit k Hyundai dual od DIGI TV do televize, tak aby byl obraz kvalitní i v druhém pokoji. V prvním pokoji mám televizi zapojenou přes scart a nastavenou na RGB. Do druhého pokoje potřebuji kabel dlouhý 7 metrů a nechci, aby se ztrácela kvalita signálu v kabelech.

Kvalita sa ti bude stracat vzdy, pokial by to tuner umoznoval pouzi osvedceny koaxial, pokial nie budes sa musiet uspokojit so scartom. Idealne by bolo pouzit hdmi, ale to do DIGI este taka vymozenost nedorazila asi;o).
Podstate je mat po ceste, co najmenej prechodov, takze sa vyhni roznym redukciam.