Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zápis rozměrů pláštů do TP

Dobrý večer, je možné zapsat dodatečně do TP rozměr pneumatik? Mám totiž dva Favority, oba jsou stejného roku výrovy, oba jsou na podzim, jsou asi o měsíc a pár dní. Problém je ten, že u jednoho mám v TP zapsaný alternativní rozměr pneu 155/80 R13, kdežto u druhého nemám alternativní pneu žádné. Je možné na dopravním úřadě dopsat tento rozměr i do druhého TP? Díky

Zdravím. Když jsem chtěl na Civica zapsat alternativní rozměry disků a pneu (respektive už byly na autě při koupi a neprošlo to evidenční prohlídkou), musel jsem při přepisu auta doložit TÜV certifikát, že dané ráfky jsou pro Hondu schváleny a paní u přepážky na magistrátu odskočila s velkým techničákem za nějakým technikem a na počkání zdarma během přepisu mně to do techničáku vepsali (zpět na evidenčku už jsem nemusel).Je to cca sedm roků, počítám, že je to dnes stejné. Ten certifikát mně ochotně zaslalo zastoupení výrobce disků mailem a já to jen vytiskl na tiskárně.