Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odstranění barvy po malování z dřevěné podlahy

Zdravím,

konečně jsem se dokopal k tomu, že jsem u sebe v bytě nechal vymalovat, vše je v pořádku, ale na dřevěné podlaze jsou fleky od barvy. Zatím jsem to zkoušel odstranit hadrem, ale nijak zvlášť to nejde.

Co poradíte antikutilovi, člověku hrubě nešikovnému a dokonale neposkvrněnému jakoukoli znalostí řemeslných prací?

Díky, Oldsoft.

Dřevěná podlaha - palubky, parkety, plovoucí??
Podle toho, kolik snese vody. Kartáč, kýbl a na kolena. Namočit, vykartáčovat, vytřít. Kousek po kousku, aby to moc nenavlhlo. Plovoucí, vytírat a vytírat a když to nejde, tak podle tloušťky dřeva zbrousit, nebo překrýt krytinou.