Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem elektroměr SL-7000 propojení s OP-100

Dobrý den mám nainstalovaný elektroměr Actaris SL-7000 mám k němu nainstalovat optočlen OP-100 a nevím jak. Elektroměr je zaplombován a není možné se ani kouknout jak to tam vypadá.
Prosím poraďte se schématem. Děkuji

Pokud je OP-100 talovej černej bazmeg s jednou ledkou pro svícení a druhou přijímací, šroubkem pro seřízení citlivosti a napevno šedivým káblíkem, tak ten je určenej pro mechanické elměry (výrobce ZPA Trutnov). Montuje se na držáčku, aby snímací část byla proti kolečku a snímá průchod obarvené části = počítá otáčky elektroměru. SL-7000 má odesílání informací o spotřebě (...) řešeno už v sobě, ne?

je to elektronická součást, která se připojuje na digitální elektroměry.
regulátor ( http://www.bmr.cz/index.php?page=shop.product_deta ils&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=58&category _id=12&option=com_virtuemart&Itemid=31&lang=cs )

přes optočlen OP-100 (http://www.bmr.cz/index.php?page=shop.product_deta ils&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=56&category _id=15&option=com_virtuemart&Itemid=31&lang=cs )

Do elektroměruSL-7000 ( sl7000.pdf )
Můj problém je, že nevím jak propojit optočlen s elektroměrem

Á, to je jiná :-)
S firmou BMR mám fakt jen ty nejlepší zkušenosti. Ochotně poradí i po telfonu. Má ten el.měr instalovaný nějaký karty výstupů (2 verze)? Je to asi na zvláštní požadavek. Tam je to pak jasný: kontakty el.měru připojit na vstupy převodníku, výstupy do dalších zařízení. Je to jen oddělovací člen...

Aha, tan ne OP-100 ale OP-105. Slouží ke galvanickému oddělení až 5ti zařízení. Takže použijete jen 1/5. Zařízení se nejčastěji zapojuje na impulzní výstup elektroměru pro dálkový odečet stavu elektroměru. Na stránkách bmr jse k zařízení návod.