Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výběr armádního kompletu US- jaký volit ?

Zdravím všechny, jak už asi víte jsem velký nadšenec do armády a zbraní a jelikož se blíží vánoce,rozhodl jsem se rozšířit svoji sbírku o další kus výstroje a výzbroje určité jednotky. A jelikož jsem velký fanoušek seriálu Stargate (Hvězdná brána) a konkrétně hlavní jednotky SG-1 rozhodl jsem zkompletovat její výstroj a výzbroj. Nakupovat budu zde : www.army-shop.cz je to můj neoblíbenější obchod a téměř všechny věci co hledám tam mají říkám předem nechci do posledního detailu tuto jednotku kopírovat ale chtěl bych jen určitou podobu. Ještě bych zapomněl dodat různé stránky s touto tématikou jaké uniformy volit jsem si prošel sice v angličtině ale to vůbec nevadí, něco málo jsem se tedy dočetl a myslím že na mém shopu je vše ale nejsem si jist hlavní věcí a to samotnou uniformou mají tyto dvě varianty: 1. http://www.army-shop.cz/produkty/bluzy---mikiny/je dnobarevne-bluzy/bluza-u-s--bdu-rip-stop-olivova/1 778.html a 2. http://www.army-shop.cz/produkty/bluzy---mikiny/je dnobarevne-bluzy/bluza---olivova-jeep/243.html problém je tedy v tom že blůza vypadá trochu jinak než kalhoty (nejspíš to je nasvícené kdoví protože když kouknu na kalhoty tak ty vypadají jinak trochu) v druhém případě to je stejné ale když kouknu na fotky tak na jedné se hodí komplet č. 1. více než č. 2. a další fotce to je obráceně ptám se tedy nemáte někdo zkušenost s těmito komplet nevlastníte je ? případně neviděli jste je někde na živo protože se mi to zdá zkreslené. Právě toto je jediný komplet který neznám ostatní US typu ACU,Woodland, D6/D3 Marpat mám prozkoumané toto ne. Vím možná se to sem nehodí ale různá ARMY-fora jsou na dlouho a zde na mé nejoblíbenější poradně by se snad někdo našel:-) přiložím foto v příloze. Zajímá mne čistě komplet, nášivky, vestu a další doplňky (zbraň) v tom si sem jist. Díky za každou odpověď a názor.

jsem velký nadšenec do armády a zbraní a jelikož se blíží vánoce

pravej voják význam slova " vánoce " nezná, ty jsou jenom pro blbé civilisty

na Tebe by se hodil Švejkúv výrok, " takovou krásnou armádu jsme meli, ty nádherné uniformy a oni ji pošlou do války "

není to presná citace, ale duch výroku ano