Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hnojení trávníku

má smysl ještě teď v listopadu těsně před sněhem přihnojit trávník? máme od září čerstvě vysazený trávník, je ještě takový slabý a chabý tak jestli by to pomohlo.
díky

Jestli můžu radit - nehnojit. Nikdy. Trávník se sám rozroste během 3-4 měsíců a je akorát. V září už bylo dost pozdě, takže počkej do jara, v červnu bude jak víno. Když ho teď pohnojíš, další 2 roky nebudeš dělat nic jinýho, než lítat se sekačkou jako blázen a dělat sousedům kašpara.

Rozumnejšíu radu nie je možné dať.

Existujú štyri ročné obdobia, nepriateľské spokojnému životu majiteľa pozemku

jar: upratovanie po zime a nutnosť asistovať manželke pri realizácii jej kvetinovej výsadby

leto: dopredu prehraný boj s trávnikom a inou zelenou pliagou

jeseň: zákerný útok stromov a krovín na povrch pozemku padajúcim lístim

zima: snehová kalamita je nočnou morou, pre nutnosť odpratávať sneh z chodníka a schodov, pre hroziace zlomeniny a iné úrazy, hlavne ženských členom rodiny, neschopných pohybovať sa prirodzeným prostredím, teda závejmi snehu a povrchom s namrznutým ľadom