Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto AMIGA a SATA HDD

ZDAAR, KOUPIL JSEM TAKOVEJ PREVODNIIK Z IDE /NA BOARDU/ na SATA/TREBA PALIIRNU/ A RAAD BYCH TO ZKUSIL , NO SNAD UZ TO TADY NEKDO PREDE MNOU URCITE ZKOUSEL......

Téma patří opravdu vedle: pc.poradna.net
Nicméně pokud jej tam napíšete stejnou formou, jako sem, bude zamčeno taktéž. (Kurt)

Ty vole pjetikilo ty zijes a fakt jeste ujizdis na Amize?? Na moji posledni se uz nekolik let jenom prasi. Ale vzpominam.. kurna to je nostalgie..

P.S.: Kurt ma pravdu. Tohle patří do PC pradny. ;)

Kurt> Omlouvám se za vstup "after locking" a přimlouvám se za pjetikila. On už je takovej, respektive on byl vždycky jinej. :))