Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Solární Autíčko na ovládání

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli by mi někdo nemohl sem hodit odkaz (nemůžu najít) na Sestrojení autíčka, který by měl solární pohon, dokázal jet do předu, do zadu, do leva a do prava. A taky schéma na ovladač k tomuto autíčku, též na solární pohon. Děkuji.

Vždyť ta rada je víc jak dobrá, je geniálni.

Koupíš autíčko s ovladačem, provedeš disassembling, do té nejnižší úrovne, všecho zmeríš na 3D merícim stroji, provedeš rozbor funkce a analýzu materiálu, tak to delaj Číňané, Vietnamci, Indové.

Následne provedeš analýzu zapojení, komplet, včitane získaní rídicího software, tedy rozpuštení pouzder chipú, aby se dalo pod mikroskopem napíchnout prímo na pameti jinak nedostupné a získat obsah firmware,
tak to zas prej delaj hackeri kreditek, satelitních karet, mobilú, herních konzol a jiných elektronických udelátek ...

Když toto absolvuješ budeš schopen vyrobit približnou kopii daného autíčka a pochopíš, že ani ty Čínske mrchy nejsou blbečkové a k tomu aby dokázali tak bleskove kopírovat, musí disponovat velice schopnýmí lidmi a značne moderními hardwarovým a softwarovým vybavením ...