
Baterie do vrtačky
Zdravim, mam starsi aku vrtačku a odešla mi v ní baterka, a tak se tedy ptám zda se nechá někde koupit nová baterka nebo jestli mi ji někde třeba poskládaj, a jestli se to vůbec vyplatí aby to nebylo dražší než nová vrtacka. Je to nějaká Einhell s 18V baterii
Repasy baterek dělá třeba Avacom. Novou tam kde s Einhellem obchodují.
Zdravím.
Stalo se mně totéž. Záleží na značce, ceně nové, ceně opravy, atd... Podle mě se to vůbec nevyplatí.Koupil jsem raději novou a hlavně se dvěma baterkama !
A co vyhledávač ? Repasují i poskládají, koupíte i novou. Jestli se to vyplatí, no mně zrovna moc ne.
Před 2 měsíci repase 12V NiCd akumulátoru k vrtačce 650Kč "bez papíru."
Mám Makitu, nová stála 3.500,-. Zacházím s ní že by jeden zaplakal. Maká už 10 let a začala slábnout baterka. Naceňoval jsem novou baterku a jedna vyšla na 2.500,- Rozhodnutí je, že až klekne, tak koupím novou Makitu za 3.500,- V sadě jsou vždy 2 baterky a ta akuša nemá jedinou chybu.