Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Čalounění stropu v autě

Dobrý den, v autě se mě udělali boule na střešním čalounění jak se odlepila textilie která je na té skořepině. nemáte někdo zkušenosti jak to opravit, nechce se mě sundávat celé zakrytí stropu. děkuji

Změna předmětu, původně: Čalounění stropu (sHpy00n)

Záleží, co je to za materiál. Pokud to je silnější plsť nebo koženka, lze naředit chemopren toluenem a jehlou a injekční stříkačkou vstřikovat do dutin a po zaschnutí lepit. Ale látkou proteče a nadělá se víc škody než užitku. A je to šílená piplačka.