Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová vana,jakou?

Dobrý den všem.Zhruba před 2 lety jsme rekonstruovali koupelnu a ,,kvalitní instalatéři" nám udělali malý a špatný spád do odpadu máme problém s odtokem vody.Celé se to bude muset předělat a bohužel musíme vyměnit i vanu na které je vidět určité opotřebování.Je to vana koupená v SIKO zn. vany Scarlet 160x70cm a asi jsme nezvolily dobře co se týče kvality!Můžete mi prosí doporučit vanu v těchto rozměrech v rozumné ceně?Všem předem děkuji za komentáře.Václav

Co to znamená malý a špatný spád? Tak buď je malý, nebo špatný = protispád. Tak který z nich? Počítám že udělali spád takový, jaký měli k dispozici. Tj. výška připojení do odpadu byla daná a výška vany je taky daná. Pokud udělali protispád pak ano, je to prasárna, pokud spád je, byť malý a nešlo jinak, považuji závorkování kvalitních instalatérů přinejmenším za licoměrné. A to řemeslníky určitě nechci obhajovat.