Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak přidělat ,,oboustranný vrut"

Dobrý den,

obracím se na vás zkušené kutily s naprosto trapným dotazem. Koupila jsem si v IKEA stolek a na přidělání jsou tam 4 takové oboustranné vruty (nevím, jestli je to přesný název). Podle chytrého obrázku, kde to přidělávají rukou jsem se zkusila řídit, ale samozřejmě to nejde, nepřidělala jsem vruty do desky stolečku ani do 1/4. Bojím se použít kleště, abych neponičila ty závity a nemělo to pak špatný vliv na jejich funkci :( prosím poraďte, stačí to utáhnout kleštěmi přes hadr? máte nějaké fígle?

Omlouvám se za velmi stupidní dotaz, bohužel zrovna nemám nikoho po ruce, kdo by mi poradil a sama jsem toho vážně moc nesmontovala, raději se zeptám než něco zničím.

Moc děkuji :-)

díky vám všem :) příště už budu vědět, že když nasadím tu nožku stolu, půjde to fakt jedna dvě :-) když se ví jak, je to záležitost na 2 minutky (: - příště zkusím vážně lépe prostudovat obrázek a zjistím, že je to opravdu tak, že se našroubuje rukou, kam to jde a pak tu nožku :-)

Děkuju :-)