Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem fixace hypo

lidi, řešil jste někdo změnu hypo v období fixace? Před 2 lety jsem si bral hypo s úrokem 5% s 5letou fixací. Věřím, že při současném stavu úrokových sazeb nejsem jedinej, kdo se pídí po tom, jak a jestli se dají podmínky (úroková sazba) změnit během fixace? Přece jen rozdíl skoro 2% na 2,5milionové hypo by byl během nadcházejících necelých 3 let zbytku fixace znát. Řešil jste někdo? Máte zkušenosti? Děkuju.

Zrovna jsem resil novou smlouvu po konci fixace. Podle me se do toho zadna banka nepohrne, clanek je sice hezkej,ale nezbejva, nez vyjednavat s vasi bankou. Pro ne je to podpasovka, pocitaji s necim a vy jim to chcete vzit muzou vam bulikovat jak si vazej klientu a jiny nostalgycky kecy, ale pro ne jste jen rodny cislo a jistina v podobe nemovitosti, nic vic .

Rozhodne tam bude nejake penale, jako kompenzace.

Jinak uspora je to znatelna, jak pisete, ale asi budete muset zkousnout bud ty procenta, nebo penale :-(

Pred 5ti lety jsme meli na 1 140 000 urok 5,2%, ted mame na 1 812 000 3,34%, je to neuveritelny, jsou to desetitisice .