Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik dostanu za tenhle STP v bazaru??

Zdravím, kolik dostanu přibližně za tento set-top-box ecg-dvt-970-hd-pvr v bazaru elektroniky? Je úplně nový, jednou jsem ho zapojil..
Důvod prodeje je ten, že jsem si blbec nenechal říct min. vstupní úroveň signálu v dBm, neodpovídá mým požadavkům příjmu na hraně(mux4, polsko) Kupoval jsem ho v kamenné prodejně, tam už mě ho nevemou.. úroveň vstupního signálu je -25 až -78dBm.
Já potřebuju aspoň -20dBm.

1. zeptej se primo v tom bazaru, ale tohle uz dneska nikdo nechce,umi to kazda televize.
2. nechapu, jak a cim jsi prisel na hodnotu 20dbm, kdyz jses viditelne laik. Ono to totiz muze byt mnohem slozitejsi, nez jen nejaka uroven napsana na papire. Nesetri a nech si to udelat odbornikem komplet, prijem na hrane sam nevyresis.