Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno propadlý plech na balkoně

Potřebuji srovnat horní plech na balkoně,ale asi to bez oddělání horního plechu nepůjde.Spodní plech sedí na ploše cca jen 20 cm od kraje.Plech sedí po celé ploše na betoně který má spád,jen na kraji je na tom spodním plechu,Díky tomu se tam vytvořil malej propad kterej tam drží vodu.Bohožel to dělali odborníci kteří si říkaj řemeslníci

Není to vůbec hrozný.Prostě už je to super ojetý ocelovým kartáčem ve vrtačce (i ručním) a připraveno k natření.Místy je tam trochu rez,ale jen rez na plechu,ne prorezavělý.Taky na to myslím nebylo 15 let chytnuto :).Ta voda/po dešti se tam vždy bude nějaký čas držet.Ale ten propad je až v kraji balkonu.
P.S.Prý je fotka rozmazaná.Ale z ní je jasně vidět že sou tam dva plechy.Jasně je vidět ten spodní kterej sedí pod tím hlavním kterým je zakryta celá plocha.Ten spodní plech sedí na ploše asi jen 20 cm od kraje.Na něm je ten hlavní a proto je hned v tom místě kde ten spodní plech končí malinký důlek.Vyřešeno.