Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pojištění domu - chalupy

Zdar,

chci se zeptat, kterou pojišťovnu byste doporučovali, s jakou máte dobrý zkušenosti.

Mám všechno pojištěný u Český pojišťovny, ale když jsem koukal na jejich kalkulačku na nemovitost, tak mají poškození nárazem vozidla, který já potřebuju, dům v zatáčce ze dvou stran u celkem frekventovaný silnice, jen v nejdražším pojištění exkluziv, což by mě vyšlo na 5.400,-

Podle mě mají přehnaný minimální pojistný limity, u ČPP se dají nastavit o něco menší a pak by mě to vyšlo na cca. 4.000,-

No a ještě jsem koukal na Kooperativu, kde při stejných limitech jako ČPP dokonce 3.500,- U obou je poškození nárazem vozidla v základu.

Takže s ohledem na cenu pojištění versus šanci z nich při smůle něco opravdu dostat, do který pojišťovny byste šli? (nebo ještě nějakou jinou?)

Předem dík za rady.

Zůstal bych u ČP, ale vyjednal si lepší cenu. Buď jim oznam, že u konkurence mají lepší nabídku a jdeš proto jinam, nebo se obrať na nějakého pojišťovacího poradce, ať ti udělá kalkulaci. (mohu nabídnout kontakt na svého známého)