Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tekutá samonivelačka

Zdravíčko,
předesílám, že technologie práce se samonivelačkou je mi jasná - nerozlije se úplně bez práce, je potřeba jí pomoct a na závěr proježkovat.
Zatím mám nicméně zkušenosti s pár hmotami (Weber např.) a přijdou mi všechny strašně husté na to, aby měly ten správný samonivelační efekt. Vodu odměřuji pečlivě. Existuje nějaká hmota, která opravdu vytvoří po nalití a mírném roztahání "jezerní hladinu"?

Podle mých zkušeností se tomu blíží Mapei Ultraplan. Ale stejně platí to, co píše Shpyoon. Jen bych ještě doplnil, že je velmi důležité, perfektně podklad napenetrovat, a to ne nějakým Sokratem, ale penetrací k tomu určenou výrobcem.