Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem plynoměr

dobrý den... Může být umístění plynoměru venku.. Máme ho pod pergolou, vcelku nechráněný dvířky.. Neuškodí mu mráz. Díky. prosím na meil meryl09@seznam.cz

Plynoměr musí být v normalizované skříňce, buď v nice ve zdi nebo v normalizovaném zděném sloupku s plechovou skříňkou nebo úmělohmotném sloupku opět se skříňkou a dvířky. Dvířka musí být vybavena nápisem, že je tam plyn a že se nesmí do (tuším) metru zapalovat ohníček. Se divím, že do volného prostoru ho vůbec plynárny připojili. Mráz plynoměru nevadí, v budce to stejně promrzne na kost.

PS: e-mailem sis řekl akorát o haldu spamů až to tady najede nějaký robot.