Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou směs??

Dobrý den. Nastává zima, mám starší A 3 Audi, a nevím jakou značku zimní směsi nalít do chladiče. Nebo je to jedno a mohu tam nalít co mi nabídnou?? Prosím poraďte mi, jsem žena. Díky na meil meryl09@seznam.cz

Kapalina na chlazení se nemění podle počasí. Cizí značky používají červenou nemrznoucí směs, která se používá dlouhodobě t.zn. celoročně. Při její přípravě se pohlíží na krajinu jaké tam panují v zimě mrazy. Řádově se tato kapalina ředí na -27 stupňů