Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Izolace tepel. - co pod prah garazovych vrat?

Jakou izolaci byste doporucili pod prah rolovacich garazovych vrat v RD. Tj izloaci s dostatecnou odolnosti na tlak a rozumne tepelne izolujici. Pod betonovou podlahu planuji davat asi 4-5cm XPS. Pod prah by to myslim chtelo jeste neco odolnejsiho (co se tyka mista je tam dira okolo 10cm). Budu rad za napady, co jste pouzili vy s rozumnym pomerem vykon/cena? DIK.

No je to novostavba kde garaz je propojena dvermi s predsini v obytne casti, v garazi je radiator a bude se temperovat na nezamraz (pravidelne topeni na 20C neplanuji). Tak si myslim, ze si izolaci zaslouzi i kdyz muze byt trochu osizena oproti izolaci obytne casti