Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s WC

Dobrý den,
koupil jsem si novou splachovací nádržku a po nainstalování se mi stává, že mi za izolaci nádrže nateče voda a izolace se vypoulí.
Vůbec netuším, kudy se tam ta voda dostane.
Poradí prosim někdo, co s tím?
Foto zde:

17133e14c7

Díky

To vypadá zajímavě. Vzhledem k tomu, že voda se napouští někde u dna nádoby, nedovedu si vysvětlit, jak by se dostala mimo vnitřní část nádržky.
Jednalo by se nejspíš o unikátní verzi (částečně) spojených nádob a pokud se nejdříve plní vnitřní část (což by měla), pak je uvnitř i jakýsi druh mechanického čerpadla, pokud není foto pořízeno ihned po spláchnutí. Jinak v tom polystyrenu musí být někde ďoura, nevěřím, že nový ventil stříká na víko nádržky, odkud to po okrajích stéká za ten polystyren. :puff:

Díky všem za reakce.
Je pravda, že tu rozpěru jsem tam neměl, ale podle mého to nemá vliv.
jinak ve finále to vypadalo tak, že voda byla pouze okolo, uvnitř nebylo nic.
Když jsem pozoroval, jak se voda napouští, tak se napouštěla úplně normálně.
Vyřešil jsem to tak, že jsem nádrž hodil do auta a jel to do Hornbachu vyměnit.
Teď už vše maká jak má - aspoň prozatím :-)

btw v Hornbachu extrémě ochotní.Docela jsem čuměl :-)

Tak ještě jednou dík za reakce a mějte se fajn.