Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elektromerovy istic 17A

Nazdar
Aky hlavny istic by ste dali za elektromerovy 17A ak by ste chceli mat zasuvkovy isteny 16A ? Mozem dat aj v objekte 17A ? To nemozem podla normy, ale ako to poriesit ? Nechcem zasuvky na 10A, to mi vyhodi zvaracku raz dva.

Já bych se podíval do faktury, nebo smlouvy s distributorem, protože sazba je do 20A, dohodl bych osobu s papírem na výměnu a pak postupoval běžným způsobem. Pro zásuvky se dělá ještě 13A jistič, vzhledem k atypičnosti je o dost dražší, ale pořád lepší než 10A. Podstatné je, jaké je vedení k těm zásuvkám a k domu, třeba to byl důvod k omezení proudu?