Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Autorádio AUX

Dobrý den, nevíte náhodou jak zapojit AUX místo AM rozsahu? Někde sem o tom četl, ale nemůžu najít bližší informace... Dík moc

Fm transmiter je zařízení k vsteku. Nezajistí kvalitní zvuk (i když na empétrojky a jinak zmrzačený zvuk stačí) a furt to něco ruší - v ČR prakticky neexistuje volný kmitočet a kvůli překračování modulačního výkonu u českých stanic, se tyto neustále se*ou do signálu transmiteru.
Dávno jsem ten krám vyhodil.