Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hobby vrtání/šroubování na 220V - co koupit?

Ahoj,
chtěl bych si pořídit něco na šroubování/vrtání pro občasné domácí hobby použití. Jde mi o univerzálnost šroubování/vrtání podobně jako u klasických aku vrtaček, ale vyšší váhu kladu na šroubování. Chci ale napájení ze sítě, ne aku. Na netu jsem toho bouhužel moc nevygooglil(mimo drahých profi nástrojů) Našel jsem pouze toto http://sharks-cz.cz/elektricky-sroubovak-sharks-sh 280w-p-65454.html Pak jsem ještě zvažoval nějakou klasickou vrtačku s dvěmi rychlostmi, např. http://vrtacky.heureka.cz/dwt-sbm-810-t/specifikac e/#text Nepotřebuju nutně regulovat utahovací moment, nebudu to až tak často používat, ale rád bych, aby to chvíli vydrželo - tedy v rámci hobby třídy rozumný pajšl. Víc se mi zamlouvá ten shark, ale ta vrtačka je možná lépe - odolněji stavěná.... Uvítám vaše zkušenosti či ještě lépe doporučení samozřejmě i na jiné nástroje s dobrým poměrem cena/kvalita.

ale no tak to je ubohosť

to fakt neeistuje medzi "šrobovačkami" niečo ako mobil 99% času ste na baterkach a keď sa vybije tak v priebehu pár sekund pomocou nabijačky telefonujete

alebo za čím teraz sedíte??? je za notebookom ten je 99 % na nabijačke ale sem tam som bez prúdu alebo v pohybe a aj tak idem

a o tej cene ani nevravím

mj:nikdo ti to nenuti.ja proste baterii v sroubovaku nevyuziju a ani nechcu. nechcu za 3 roky kupovat baterii. mati si kupovala aku s dvouma a jedna byla divna od zacatku, druha uz nedrzi po 2 letech obcasneho lehkeho pouziti. to mam jako nabijet v panelaku sroubovak,kdyz mam vsude zasuvky? navic na baterie je zaruka jen pul roku. a muj notebook, ktery ppuzivam jen doma mohl byt taky o polovinu lehci a skladnejsi bez baterky...

Dobrý den poradí někdo? Chtěl bych si koupit pořádné pneumatické kladivo. Váhám mezi těmito dvěma výrobky a sice:LUX-Tools BHA-1300 a Black and decker KD1001k.U Lux tools se mi líbí silný příklep až 4,5 J,ale odrazuje mě ta značka,zase aby to vydrželo,když už to stojí tolik.Odpovědi kdyžtak prosím sem:lukaskozmer@upcmail.cz
Díky:)