Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zobrazovací frekvence u plazem

Zdravím, mám dotaz ohledně frekvencí, vybral jsem tuto bednu 50-lg-50pa6500-d321100.htm , má 600 hz zobrazovaci frekvenci (chci kvuli xboxu nebo ps3 časem abych měl dobrej zažitek) a známej co zháni taky telku se ptal v obchodě a že to nějak šidijou, že napíšou 600 a přitom to má mín, tak jestli jít do plazmy nebo ledky se 200 hz. Uvítam nějaké zkušenosti či postřehy, dík

napíšou 600 a přitom to má mín, tak jestli jít do plazmy nebo ledky se 200 hz.

Gratuluji ....

Máme novou církev: nazýva se MARKETING, její veríci spolknou bez výhrad vše co marketingový kneží vypustí do médií a bezvýhradne se v živote rídi vším, co odzní z televizní reklamy a co se dočtou z plagátu které jim plní schránky místo pošty.