Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cihlové pásky- lepení

Ahojky, chtěla bych poradit s lepením cihlových pásků v interiéru. Chtěla bych dát cihly na zeď na chatě vedle schodiště. 90% zdi tvoří stará cihlová zeď a omítka. Předpokládám, že tu napenetruji a nalepím na ni pásky nějakým flexi lepidlem ( doporučte). Ale 10% zdi je staré obložení dřevem a to už po rekonstrukci nemohu odstranit. Myslíte, že můžu cihlové pásky na toto nalepit třeba mamutem a jen vyspárovat ?Jde fakt jen v řadě asi jen o dva pásky do šíře a do výšky cca 2m.Děkuji za radu

Cihlové pásky se lepí tak , že se zubovou stěrkou na napenetrovaný povrch natáhne flexibilní lepidlo šedé nebo bílé podle vkusu. Do něj se vtlačí pásky a spáry se před zatuhnutím protáhnou namočeným plochým štetcem přiměřené šířky. Tím se lepidlo vytlačí i trochu do strany a vypadá to jako opravdově vyspárované. Je to jen potřeba dělat průběžně po malých kouskách. Když to lepidlo pak zasne moc , jde to blbě. Prodávají k tomu už namíchané lepidlo v kybliku, ale s pytlovaným by to taky mělo jít. Koukni sem navod.asp