Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Čím zakonzervovat chodník z prírodného kameňa ???

Dobrý den ,

mám zašpárovaný chodník z prírodného kamena , cementovo - strkovou zmesou , chcel by som to celé nejak , zakonzerovat , proti vode a vetru , aby to co najdlhsie vydrzalo. Nemáte niekto z tým skúsenosti ??? V predajni mi ponúka pani Geolak od PAMU a STONY - S-81 , ale vsetko to su na vertikálne plochy a je to dost leské, aby sa to potom nešmýkalo ,nestacilo by to iba napenetrovat ??? Dakujem, za akúkolvek radu ...

zakonzervovat chodník ... aby to co najdlhsie vydrzalo ?? :?: ??? ::)

Do perdele že toto nenapadne nikoho zo správy ciest a diaľničnej spoločnosti, hnedka by bol svet krásnejší ... poručíme vetru dešti, zamávame so živlami prírodnými, nech vidi matinka príroda kto je pánom sveta .... :-D

Ale OK, prikry to priehľadnou fóliou, vezmi teplovzdušnú pištoľ a ak sa ti podarí odhadnúč správnu rýchlosť pohybu a správnu vzdialenosť dýzy, natavíš tu foliu, priľne k tomu kameňu. Ale pozor, nesmie sa po tom chodiť, poškodila by sa tá ochrana.