Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krb - privod externi vzduch - fasadni koncovka

Resim fasadni mrizku na privod krboveho vzduchu. Kovovy vzduchovod 150x50mm budu mit polozenou na hydroizolaci. Netusite kde sehnat koncovku lepsi nez na obr. (tj podle mne leps rozsirujici se vyusteni (rozsirujici se na jednu stranu, kdyz to lezi na hydroizolaci nemuze to byt symetricke na obe strany)) tak aby mrizka umoznila plne vyuziti vzduchovodu 150x50. DIK.

Mam ho pripraveny ale nenasel jsem jak ho sem uploadnout:( Je to ale jednoduche proste mrizka je primo na vzduchovovdu a ma stejny rozmer, takze bude branit tomu abych vyuzit cely prurez potrubi polozeneho pod podlahou k doprave vzduchu...