Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Česká pošta-doručení zásilky

Zdravím všechny mám takový problém posílal jsem balík o váze cca 5kg ale to není podstatné spíše je problém v tom že včera nebyl balík doručen byl doručován ale neúspěšně zřejmě nikdo nebyl doma a teď balík leží na poště a jen by mě zajímalo jestli se ho pošta pokusí znovu v pondělí doručit nebo zůstane na poště jedná se o klasický obchodní balík. Díky

Dobrá díky ti za radu teď už vím;-) odesílatel jsem já a příjemce mi včera psal mail že mu ještě nic nepřišlo takže asi v pondělí ale dle trasy zásilky je balík na poště jako nedoručený údaje špatně být nemohou takže mu ještě jednou napíšu ať si balík vyzvedne ba poště osobně.