Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem závada na kotli Baxi Nuvola 3 240 Fi

V poslední době čím dál častěji samovolně odkapává vody z pojiš´tovacího ventilu na zem. Tlak v okruhu TUV je něco přes 1,5 bar. Nevíte někdo co s tím, už je to otravné, zkoušel jsem s ním pohnout akorát mě to nahodilo a kape vesele dál. díky za odpověď.

tak mě to v sobotu prdlo a vytopil jsem celou chodbu, teklo to ze 2. patra až na ulici. Výměna za nový a kape zase vesele dál. Byl u nás chlap z vodáren, jelikož jsem si u nich stěžoval na vysoký tlak vody a řekl mě, že je tlak skutečně něco přes 8 bar a že mě zadarmo namontují redukčák za hodiny, ale musím si ho zaplatit. BTW jak je to s dofukováním expanzky u zásobníku na TUV? Má se nafoukat na 2,5 bar, ale nešlo mě to, tak jsem zavřel přívod z řádu, vypustil z kohoutku asilitr vody, co tam byl a nefoukal expanzku na 2, bar. pak jsem pustil vodu z řádu, kapalo pořád a tlak byl cca 8 bar. Tak jsem zase zavřel přívod , neodpouštěl jsem tentokrát nic a ufouknul expanzku na 2,5 bar. Pustil jsem vodu z řádu a teď mám tlak na ventilku 4,5 bar a uvidíme , jesli to bude kapat. Je můj postup správný?