Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem betonování podlahy na nerovný povrch

Přestavuji starší byt. Vytrhal jsem parketovou podlahu, která byla kdysi nalepena na směs lepidla, pilin a třísek (tato směs je přilepená k betonu). Beton chci aplikovat pomocí pytlované suché směsi. Jedná o místnost 4 x 5m.

Je možné to takto snadno provést?

Jakou konkrétní směs betonu byste mi doporučili?

Spojí se mi beton s nerovným podkladem?

A jakou vrstvu byste mi doporučili?

Předem děkuji za nějou odpověď.:-)

Ano je to možné.

Na směsi IMHO nesejde.

Dejme tomu že ano použijete-li penetraci. Ale netrápilo by mně to vzhledem k vrstvě betonu.

Bez informace jaký bude povrch podlahy doporučím 50 mm.

Podle obrázku nelze soudit jak moc je soudržná podkladní vrstva po parketách. Třeba by ji stačilo dorovnat, případně kvůli výškovémou rozdílu zvednou cca na úroveň původních parket a přestěrkovat nivelačkou.