Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou spárovačku

Omlouvám se za předchozí titulek, správně je tento.
Ahoj lidi, v Horním bachu mi nabízejí spárovačku Mapei, že je kvalitnější než Knauf, ale také podstatně dražší. Je ta kvalita opravdu odpovídající ceně? Chci spárovat dlažbu na terase. Děkuji za odpověď. S.

Podle mých zkušeností je Mapei ve stavební chemii o "kilometry" dál než Knauf. Ale v tomto případě bych to příliš neřešil. Pokud výrobek splňuje požadované vlastnosti, tj. mrazuvzdornost, vodotěsnost a pružnost použil bych klidně i Knauf.
Dobrou zkušenost se spárováním teras mám třeba s tímto výrobkem od Ceresitu, ale cenově teď nemám možnost to porovnat.