Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smrad z výfuku

Zdravím...když jsem vystoupil z auta, ucítil jsem nějaký divný zápach, tak jsem šel po něm a došel jsem až k výfuku, odkud ten zápach šel. Nevím jak ho popsat, taková jakoby guma nebo co tam jde cítit, prostě ne typický spálený benzín. Nevíte nekdo, čím to může být?

Dobrý den,mohl vám prasknout závěsný silenblok a nyní leží na výfuku a připejká se.Také se vám mohl výfuk uvolnit a dotýká se něčeho gumového,nebo natřeného ochranným nátěrem na spodky aut,páchne to podobně když se to pálí.Ještě malý dotaz,jak dlouho auto máte,nebo,jestli jste nedával výfuk nový,vypalují se těsnění a barva.:-)