Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem okna do dvora

dobrý den koupil jsem rd soused ma stresni okna podkrovku a vidí mi do dvora.jakozto novemu majitely mi to dost vadí predchozi majitel dal povoleni k uprave ale o oknech nic nevedel.zajimalo by me tedy jestli se stím dá něco dělat?

Ešte som nepočul aby nejaký stavebný predpis upravoval možnost viditeľnosti zo strešných okien na susedný pozemok.

Čo s tým ?
- na svojom pozemku zakotvíš héliom naplnený balón a z balóna spustíš nepriehľadnú fóliiu/tkaninu aby zabránila viditeľnosti od susedovej strechy ?
- vybuduješ na svojom pozemku nosnú konštrukciu a pozemok prekryješ maskovacími sieťami ?
- vybuduješ na svojom pozemku sústavu zariadeni na nepretržitú tvorbu hmly, napr odparovaním suchého ľadu ?
- vybuduješ na svojom pozemku zdroj tak silného svetelného žiarenia aby pohľad na neho bol človeku nepríjemný, sused sa teda nebude dívať k tebe a pravdepodobne sám si na okná nainštaluje zetemnenie ?