Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stadion S11 "Tuning"

Zdravím. Mám Stadiona S11, dobrý stav. Dneska jsem ho dostal z mototechny po opravě a jel jsem s ním po silnici. Má strašou sílu, rozjede se i na dvojku, Při takových 45 by potřeboval ještě přeřadit. Vytáhl jsem z něj 60 ale bylo to při hóódně vysokých otáčkách. Uvažoval jsem o koupení rozety, podíval jsem se na internet a našel jsem přední řetězové kola (větší výběr).
Já mám teď předek 12 zubů, zadek 35
Prodává se předek 11,12,13,14 zadek 33,35.
Potřeboval bych poradit co zvolit, nemám vůbec představu co udělá jeden zub. Nejradši bych koupil 14z dopředu. CO si o tom myslíte?
Díky

Po seřízení tachometru jsem z něho ve skutečnosti vytáhl 40... Obědnal jsem 14-ti zub, namontoval ho (bohužel jsem musel oddělat zapalovaní, takže jsem si rozdrbal předstih)
No, vytáhnu z toho 57 (podle novyho seřízení, jinak normálně jezdím těch 45, delší vzdálenosti, abych mu nemusel dávat pauzu z vedra. Dokopce táhne furt - když jsem teda rozjetej.
Takže ještě koupím zadní rozetu, 33 zubů.