Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakým materiálem by se dal podložit topný kabel na betonové podlaze?

Hezký den.
Potřebuji navést správným směrem v odhlučnění podlahy.
Současný stav odshora:
půda - kletovaý beton 5cm
rabic,"tér papír"
5cm polystyren
strop z miako bloků
obývané patro
Na půdě je uvažováno o topných kabelech položených na stávající beton a jejich zalití stěrkou. To vše při minimálním zvýšení podlahy.
Existuje něco, co by zatlumilo dupot nad hlavami spodního patra a sneslo se to s topným kabelem?

..minimálním zvýšení podlahy... ..něco, co by zatlumilo dupot...

To právě nejde moc dohromady. Použití kročejovky bez bourání stávající konstrukce vždy obnáší významné zvýšení konstrukční výšky. Jedinou možností by snad bylo použití akustického podhledu dole. To je ale pro mne španělská vesnice a nejsem si jist výsledkem. V případě akusťáku by snad mohl mít nějaké relevantní vyjádření kolega radek2.