Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kondenzační jímka

Dobrý den, chci začít stavět komín a prodejce mi tvrdí, že není potřeba dávat kondenzační jímku, budu na komín připojovat krbovou vložku takže budu topit pouze dřevem a ničím jiným. Proto by ch chtěl vědět zda nebude problém při revizi apod.
Komínová dvířka budou v přízemí a v místnosti v podkroví,na půdě není dostatek místa.
Díky za odpovědi
Slavík

Pokud budete topit jenom dřevem, suchým, správně, nemělo by v komíně nic moc kondenzovat. To je jedna strana věci. Druhá strana strana je zda to připouští výrobce a to bych řekl že ne. Pokud by se nedej bože vyskytl nějaký problém, ponese prodejce záruku a dá to písemně?