Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paralyzér z tržnice

Zdravím,
Koupil jsem si na tržnici za 400 (usmlouváno z 450) paralyzér s tím, že na internetu stojí 1000 korun. Po dvou stech metrech se urvalo poutko a spadl na zem, a jak sem přijel domů, tak se vybyl (používáním), jak jsem ho dal nabíjet, tak lítaly blésky všude možně, že sem se bál že mi přeskočí na ruku, no a už to nedělalo ten třeskavý zvuk, jenom rovná čára. Když s tím taserem zatřesu tak to zatříská. Nevíte čím to je a jak to udělat zpátky? Zkoušel jsem dát kontakty od sebe i k sobě a nepomohlo to. Jedná se o tento paralyzér
http://www.sportovne.cz/zbozi/eshop/26-1-Domaci-Po treby/0/5/468-Paralyzer-JSJ-800

Jj. Jeden můj kamarád si koupil od pouličního žlutočecha hodinky asi za stovku. Druhý den mu vypadlo sklíčko. I Přišel za naším miniobčanem, aby mu ty hodinky vyměnil. Ten žvatlal: "To mušíš ťámhle k hodinážovi, ten ti ťo spaví". Přítel se zdravě nas**al: "Jo k hodinážovi!" A jednu mu natáhnul mezi světla. Rákosník se zřítil dovnitř stánku, přítel mu hodil hodinky na hlavu a sebral si ze stolku jiné a středem odkráčel za potlesku okolostojících čumilů.

Jistě pán vzdělaný, který než se ptát dodavatele či výrobce hledá odpověď na foru. Než začnete hodnotit prodejce, zamyslete se nad sebou, případně proč k závadě došlo. Jestliže upustím mobilní telefon na zem, pak si asi těžko budu stěžovat, že displej nezobrazuje správně grafiku atd. Na prvním místě bych kontaktoval prodejce, případně podal reklamaci. :puff:

Už je to tu jak v tom vtipu " A tak si kecám, a kecám a kecám."
Dal jsem na hubu Vietnamcovi na tržnici - ne, že by si to nezasloužil. Chtěl bych vidět toho Kinga, který by se nebál, že se na něj Vietnamci nesesypou a riskoval by ještě obvinění z rasizmu a loupeže. A jelikož jsme v Česku, asi by to odnesl on.
A dotazy -spadlo mi to na zem, jak to mám reklamovat? Můj Sony telefon je propagován jako nerozbitný a když jsem do něj praštil krumpáčem tak prasklo sklo - jde to reklamovat? A další podobné - Co dodat?
Na tržnici kupuji s vědomím, že jsou to šmejdy. Sice stejné jako ve vedlejším kamenném obchodě, ale tam mám alespoň nějakou záruku .( I když dnes už se s vámi taky nebaví, protože ví, že byste se musel soudit a náklady jsou obrovské)
Rada - zkusit to vyměnit s tím, že to přestalo jet a při odporu říct, že jdeš na celníky, nebo policajty. V případě neúspěchu rozebrat a podívat se co se vevnitř pádem utrhlo, přilepit a připájet.

"Po dvou stech metrech se utrhlo poutko a...." Já jsem ho měl přidělanej na gatích a poutko se urvalo. Po pádu ten paralyzér fungoval, až do vybití, nešel až když jsem ho nabil. No, za pár dnů při pouštění najednou zase začal fungovat. Už dával ten zvuk, jenže teď zase nejde. Rozebral jsem ho a zjistil jsem že "vybouchnul" akumulátor na dobíjení. Je to osmi-volt, tak jsem do toho navedl devíti voltovou baterku a funguje to. Jenže dnes jsem zjistil že ta dobíjecí baterka (kterou ještě nemám) je dražší než celej taser :D Takže si dyštak koupím novej a tenhle nechám na pokusy...

Hlavně ho u nás prakticky nekoupí, protože je to dle našich zákonů zbraň kategorie A, na kterou je třeba výjimka (stejně jako např na zbraně s laserovým zaměřovačem, zbraně střílející dávkou atd.), kterou uděluje krajský policejní ředitel a šance na její získání je opravdu mizivá. Mimochodem pokud si na vzduchovku přigumičkujete laserové ukazovátko, spácháte trestný čin nedovoleného ozbrojování, protože ze vzduchovky tím vyrobíte zakázanou zbraň kat. A