Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Videokamera do auta (černá skříňka). Jakou?

Zdravím, táta už dlouho básní o kameře do auta, protože má často štěstí na nějaký blázny na silnicích... :-D Bude mít na podzim narozeniny. Vím je to ještě dost času, ale nevíte někdo po jaké se porozhlédnout? Cenový limit max 3000 Kč. Sice za ty peníze nebude asi tak moc muziky, ale alespoň něco :-)

Od výrobku požaduji - kvalitu lepší než videa z mobilu, zaznamenávání polohy, rychlosti a pokud možno noční režim.
Pokud někdo o něčem ví a může doporučit, budu moc rád!

Díky všem

co jsem koukal tak to umí pouze nahrávat né i gps data ohledně rychlosti polohy atd jak tazatel uvádí, pokud jsem se nepřehlédl tak je to zbytečně drahé, není to ani FULL HD. jen na nahrávání mám obyč s nočním viděním takovou z aukra i s kartou za 1tis a v pohodě stačí. V noci je vidět co se děje před autem, zase né nějaké extrémy, ale cca na 4m to jde. přes den na mnohem větší vzdálenost ale spz asi tak do 5m. Toto budou mít všechny tyto obyč kamery, také čekám až trochu spadnou ceny lepších full hdéček ale ty se stále drží na 5tis a výše. toť můj názor, nikomu ho nenutím :-)